Tichý František (1896 - 1961)Pan profesor

monotyp, 1952, 7,3 x 4,4 cm, sign. vpravo dole Tichý 52 + dedikace D.P., rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 591
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 28.04.2016, 21:15 h