Trnka Jiří (1912 - 1969)Ex libris Trnka

litografie, 60.léta, 11,7 x 8,1 cm (výřez), sign. vpravo dole Trnka, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 597
Dražba ukončena: 28.04.2016, 21:45 h