Trnka Jiří (1912 - 1969)Rustan král

tempera, 40.léta, 31,2 x 21,3 cm (výřez), sign. vpravo dole Trnka + popis Rustan p. Boháč král, rámováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 598
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 02.05.2016, 20:00 h