Anderle Jiří (1936)Duetto

1988, suchá jehla, 49 x 33cm, varianta s kresbou, sign. uprostřed dole 1/1 Jiří Anderle 1988, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 628
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 26.10.2016, 14:25 h