Komárek Vladimír (1928 - 2002)Rozkládací triptych

olej, tužka, 1997, 47,2 x 44,5 cm, sign. uprostřed dole V. Komárek 97

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 683
Poslední dražitel: 47
Dražba ukončena: 26.10.2016, 19:00 h