Anderle Jiří (1936)Bez názvu

heliolitografie, 47 x 31 cm, sign. a značeno uprostřed dole Anderle 82/130, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 805
Dražba ukončena: 25.05.2017, 13:05 h