Anderle Jiří (1936)Motýlek

kolor. lept, 1988, 49 x 33 cm, popsáno uprostřed dole, 1/1, sign. Jiří Anderle 1988, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 806
Poslední dražitel: 273
Dražba ukončena: 25.05.2017, 13:22 h