Janeček Ota (1919 - 1996)Rozhněvaný muž

kresba, 1947, 26 x 19,3 cm, vlevo dole přípis, sign. + datace, rámováno. Z pozůstalosti J. Sudka

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1214
Dražba ukončena: 01.05.2018, 21:30 h