Suchánek Vladimír (1933)Jazz

bar. litografie, 30 x 23,5 cm, autorský tisk, sign uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1312
Dražba ukončena: 03.05.2018, 18:35 h