Tichý František (1896 - 1961)Paganini I.

lept, 1942, 33,3 x 18,1 cm, sign. UD Tichý 42, rámováno, soupis graf. díla F.T. č.:68

Vyvolávací cena 32 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 148
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 02.10.2014, 21:10 h