Bauch Jan (1898 - 1995)Ukřižování

bar. litografie, 40. léta, 46 x 31 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 74/500, pasparta + rám

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč

Číslo položky: 1378
Poslední dražitel: 146
Dražba ukončena: 12.11.2018, 17:20 h