Borelli Guido (1952)Benátky

olej na plátně, 12,5 x 17,5 cm, sign. vlevo dole, na rubu štítek s potvrzením pravosti.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1382
Poslední dražitel: 20
Dražba ukončena: 12.11.2018, 18:04 h