Jarolím Jiří (1936 - 2015)Přistávací modul

olej na plátně, 80 x 40 cm, sign. vpravo dole, na rubu štítek SČVU s popisem, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1415
Dražba ukončena: 12.11.2018, 20:25 h