Komárek Vladimír (1928 - 2004)Křížová cesta

soubor 14 suchých jehel, 18 x 14,8 cm, všechny signovány vpravo dole, vlevo dole 77/200, přebal dřevoryt Ježíše a Anděla, sign. na hřbetě

Vyvolávací cena 8 500 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 1430
Dražba ukončena: 12.11.2018, 21:40 h