Neznámý autor Paříž

bar. litografie, 21,5 x 16,5 cm signatura vpravo dole nečitelná, vlevo dole popis, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1460
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:20 h