Sedláček ? Západ na Tichém oceáně

Olej na lepence, 1949, 32 x 53 cm, sign. vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 1476
Poslední dražitel: 511
Dražba ukončena: 13.11.2018, 19:43 h