Švabinský Max (1873 - 1962)Pamětní list spolku Českých bibliofilů

litografie s podtiskem M. Švabinského, 17 x 12,6 cm, sign. vpravo dole, podpis J. Seiferta

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1488
Dražba ukončena: 13.11.2018, 20:45 h