Tichý František (1896 - 1961)Ilustrace k básním Lermontova

kolorovaný lept, 25 x 19 cm, signováno v desce, číslo soupisu v soupisu grafických děl č. 38, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1491
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 20:55 h
0 dní, 14 hod., 11 min. a 18 sekund