Janeček Ota (1919 - 1996)Jugoslávie

Olej na překližce, 75 x 64 cm, sign. vlevo dole a na rubu. V soupisu děl Oty Janečka č. 1654

Vyvolávací cena 90 000 Kč
Aktuální cena 90 000 Kč

Číslo položky: 1546
Dražba ukončena: 26.03.2019, 19:45 h