Zoubek Olbram (1926 - 2017)4x dívka

4x zlacený slepotisk, každý 19 x 14 cm, vše signováno, autorské tisky, rámováno.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 1687
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 28.03.2019, 21:21 h