Gross František (1909 - 1985)Strojek

tempera, 1971, 25 x 18 cm, sign. uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 1763
Poslední dražitel: 551
Dražba ukončena: 14.10.2019, 22:25 h