Istler Josef (1919 - 2000)Hlava

monotyp, 1977, 48 x 31,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 1781
Poslední dražitel: 245
Dražba ukončena: 15.10.2019, 18:20 h