Janeček Ota (1919 - 1996)Trávy

olej, 1957, 20 x 32,3 cm, sign. vlevo dole, na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 150 000 Kč

Číslo položky: 1785
Poslední dražitel: 560
Dražba ukončena: 15.10.2019, 18:40 h