Lhoták Kamil (1912 - 1990)Stroj pouště

bar. litografie, 1966, 36,7 x 23,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 31/150

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč

Číslo položky: 1822
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 15.10.2019, 21:34 h