Ulrich Jindřich (1950)Čaroděj

olej, 2019, 12 x 9 cm, sign. vpravo dole, autorský rám a autorský popis na rubu.

Vyvolávací cena 4 800 Kč
Aktuální cena 4 800 Kč

Číslo položky: 1898
Dražba ukončena: 16.10.2019, 21:50 h