suchá jehla, 1976, 32,5 x 65 cm, sign. a značeno 53/70 dole uprostřed
Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč
Číslo položky: 1908
Poslední dražitel: 521
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:18 h