Tichý František (1896 - 1961)Neviditelný

Návrh obálky knihy H.G. Wellse: Neviditelný, 1957, tužka, 29,5 x 15,5 cm, sign. vlevo dole, vpravo dole F.J.(?), rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 2043
Dražba ukončena: 12.02.2020, 19:50 h