Tichý František (1896 - 1961)Ležící akt

kresba tužkou, 1942, 24,5 x 35,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 2045
Dražba ukončena: 12.02.2020, 20:00 h