Ulrich Jindřich (1950)Barokní paruka

olej na desce, 2014, 14,6 x 10,6 cm, sign. vpravo dole JU 14, na rubu popsáno autorem Jindra Ulrich, říjen 2014, Barokní paruka

Vyvolávací cena 7 200 Kč
Aktuální cena 7 200 Kč

Číslo položky: 286
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:15 h