Ulrich Jindřich (1950)Abrecht Valdštejn 1583 -1634

olej na dřevěné desce, 2013, 14,6 x 10,6 cm, sign. uprostřed dole JU 13, na rubu autorem Jindra Ulrich - duben 2013, Abrecht Valdštejn 1583 -1634

Vyvolávací cena 9 400 Kč
Aktuální cena 9 400 Kč

Číslo položky: 287
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:20 h