Ulrich Jindřich (1950)Idyla Barona Myšišvorini

olej na dřevěné desce, 2014, 12,6 x 9,6 cm, sign. uprostřed dole JU14, na rubu popsáno autorem

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 288
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:25 h