Švabinský Max (1873 - 1962)Akt

bar. litografie, 8,8 x 12,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 25/30, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2239
Dražba ukončena: 28.05.2020, 20:25 h