Ulrich Jindřich (1950)Ředitel cirkusu Tichý

olej na překližce, 2012, 17,9 x 13 cm, sign. vpravo dole JU12, na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 7 200 Kč
Aktuální cena 7 200 Kč

Číslo položky: 290
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:35 h