Ulrich Jindřich (1950)Dáma XVIII. století

olej, 2000, 16,5 x 12,5 cm, sign. vpravo dole, autorský rám, na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 2249
Dražba ukončena: 28.05.2020, 21:15 h