Švabinský Max (1873 - 1962)Dáma se slunečníkem

1958, litografie s podtiskem, 17,7 x 11,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole přípis

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2427
Dražba ukončena: 07.10.2020, 21:15 h