Tichý František (1896 - 1961)Commedia dell Arte I.

tříbarevná suchá jehla, 1942, 29,6 x 39,2 cm, sign. dole uprostřed, značeno vlevo dole 10/500, rámováno. Číslo v soupisu grafického díla 64. Na rubu štítek z Díla

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 2431
Dražba ukončena: 07.10.2020, 21:35 h