Ulrich Jindřich (1950)Slavní Bendové

1982, olej na dřevě, 12,5 x 8,5 cm, sign. vpravo dole, autorský rámeček. Na rubu popis autorem + štítek z Díla

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 2438
Dražba ukončena: 07.10.2020, 22:10 h