Ulrich Jindřich (1950)W.A. Mozart v Praze

1982, olej na dřevě, 8,6 x 6,5 cm, sign. vpravo dole. Na rubu popis autore + štítek z díla

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 2439
Dražba ukončena: 07.10.2020, 22:15 h