Zrzavý Jan (1890 - 1977)Anděl

1973, litografie, 35,3 x 26,9 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 77/100

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 48 000 Kč

Číslo položky: 2443
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 07.10.2020, 22:38 h