Ketzek František (1906 - 1978)Kouzelnické zátiší

kolor. lept, 26 x 17,5 cm, značeno vlevo dole aut. list, vpravo dole sign. F Ketzek

Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 338
Dražba ukončena: 05.11.2015, 12:40 h