Květ Martin (1981)Hamburk (Labská filharmonie)

2019, akryl, 70 x 100 cm, sign. vpravo dole. Rámováno, na rubu popis autorem.

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 2732
Dražba ukončena: 26.05.2021, 19:40 h