Hanzen Alexei von (1876 - 1937)Plachetnice

1933, olej na plátně, 72 x 90, sign. vpravo dole autorem a na rubu s datací. Rámováno. Obraz v původním stavu, nerestaurován. V horních rozích plátno lehce zvlněné. Přiložen doklad o koupi z roku 1948.

Vyvolávací cena 100 000 Kč
Aktuální cena 260 000 Kč

Číslo položky: 2848
Poslední dražitel: 267
Dražba ukončena: 25.10.2021, 20:14 h