Jelínek Oldřich (1930)Pasák

olej na plátně, 60.léta, 62 x 50 cm, sign. uprostřed dole a popsáno - Rigette, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 2860
Dražba ukončena: 25.10.2021, 21:05 h