Macoun Gustav (1892 - 1934)Na samotě

olej na plátně, 1932, 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, rámováno. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena 32 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 2899
Dražba ukončena: 26.10.2021, 19:35 h