Tichý František (1896 - 1961)Portrét herce O. Seidla

olej na dřevěné desce, 1950, 35 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno. Publikováno v knize Jana Tomeše - František Tichý, část dokumentace foto č.29, 30.

Vyvolávací cena 230 000 Kč
Aktuální cena 230 000 Kč

Číslo položky: 2963
Dražba ukončena: 27.10.2021, 20:10 h