Černý Bedřich (1889 - ?)Na mši

akvarel, tempera na kartonu, 65 x 48 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 3056
Dražba ukončena: 02.03.2022, 18:15 h