Černý Bedřich (1889 - ?)Plavení koní

tempera na kartonu, 50 x 68 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 3058
Dražba ukončena: 02.03.2022, 18:25 h