Černý Bedřich (1889 - ?)Pražské střechy

akvarel + tempera, 69 x 96,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 3061
Dražba ukončena: 02.03.2022, 18:40 h