Ulrich Jindřich (1950)Jezdec na mostě

olej na dřevě, 2020, 10 x 8 cm, signováno. Autorská adjustace a popis na rubu

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 3162
Dražba ukončena: 03.03.2022, 22:00 h