Jelínek Oldřich (1930)Koupání plavkyně

olej na desce, 1994, 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 3251
Dražba ukončena: 31.05.2022, 17:20 h